Як цьогоріч виглядають харківські святкові локації (фоторепортаж)
Ми завітали у місто-герой Харків і готові показати знімки кращих різдвяних локацій міста. Адже не зважаючи на те, що Харків під постійною загрозою ударів з боку ерефії, люди тут живуть сьогоднішнім днем.
– В моменті. Треба радіти кожній хвилині. Нас того навчив ранок 24 лютого 2022 року, коли прокинулись від бомбардувань. Потім окупанти зайшли в місто… – розповідає жителька Харкова Марина Тиреньтьєва. – Як тільки місто звільнили, ми вдихнули на повні груди і зрозуміли, що так, як колись, вже не буде.
Під час широкомасштабного російського вторгнення Харків став одним із перших міст, яке прокинулося від вибухів зранку 24 лютого.
Днями, 20 грудня, вкотре прилетіло по трамвайному депо. Але життя міста ні на мить не зупинялося. Зрозуміло, що під час тривоги більшість закладів не працювало, але в підземці метро завжди панувала метушлива атмосфера свята.
– Нам приємно спостерігати за тим, як натовп фотографується поміж поїздками, – додає працівниця метрополітену.
– Дітям радісно і нам самим подобається, як прикрасили місто. Особливо зараз в час свят. Ми з онучкою були на Закарпатті, у Львові, але наші локації в порівнянні яскравіші, – ділиться Ольга Іванівна, харків’янка.
Прикрашені підземки метро й справді виглядають вражаюче, адже такі локації зазвичай асоціюються з сірістю буднів. Зараз же – навпаки.
Головну ялинку 2024, яка має 5 метрів заввишки, встановили на станції метро «Університет». Додатково оформлені також й інші станції метро.
Наприклад, на станції «Історичний музей» стоїть дивовижна хатинка Святого Миколая. А на станції «Південний вокзал» можна побачити яскравих світлодіодних оленів.
У всіх торговельних центрах також оформлені ялинки. І Південний вокзал має свою красуню.
Всього оздоблено 7 станцій метро: «Наукова», «Холодна гора», «Південний вокзал», «Центральний ринок», «Історичний музей», «Університет», «Індустріальна».
Фото: Анна Тарасенко