Світлана Грекул робить ялинки з сіна і сухофруктів
«Такі ялинки можна дарувати замість букетів як жінкам, так і чоловікам. Вони піднімають настрій, наповнюють оселю приємним запахом сіна і фруктів», – розповідає медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Світлана Грекул.
Створювати новорічні деревця власноруч медсестра почала доволі випадково. Надихнули її фотографії у всесвітній мережі, а також бажання знайти альтернативу свіжій лісовій ялинці.
– Декором інтер’єру я завше цікавилася, якось вирішила подивитися новорічні ідеї, так натрапила на ялинки з сіна. Мене вони відразу вразили своєю креативністю і оригінальністю, вирішила спробувати й собі, процес настільки захопив, що зробила кілька:для себе і для друзів. Одні прикрашала бантами, інші – сухими фруктами. Деякі просто обв’язувала серпантином і бантиками, вбирала яскравими стразами та скляними гірляндами, – розповідає Світлана.
Замість іграшок на декоративні ялинки можна нанизати сухі фрукти – курагу, чорнослив, родзинки. Модно виглядає скляне і золотисте намисто, прозорі скляні іграшки – особливо у формі бурульок. Сьогодні ялинкові композиції з моху і соломи дуже популярні.
– На одну ялинку витрачаю від трьох до семи годин, – каже Світлана Грекул. – Їх можна робити з сіна, сухого моху, синтетичних тканин чи декоративного паперу. Такі ялинки на відміну від живих не сипляться, не залишають колючок на килимах. Їх можна використовувати не один рік. А фантазувати з прикрасами можна будь-як: і вплітати червоними та золотими намистинами, фігурками з солоного тіста, сушеними апельсинами і яблуками, пофарбованими шишками. Словом, на будь-який смак, а головне – така ялинка ексклюзивна і не схожа на будь-яку іншу.
Також Світлана робить різдвяні віночки, переконана, що вони додають особливу нотку в передчутті одного з найбільших свят. Усі її речі «дихають» теплом і любов’ю, бо у кожну вкладає часточку своєї душі…