Звання «Почесний громадянин Тернопільської області» посмертно присвоїли 30 воїнам
Звання «Почесний громадянин Тернопільської області» посмертно присвоїли 30 воїнам. Про це повідомили на сайті обласної ради.
Це рішення ухвалили під час другого пленарного засідання дев’ятої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання.
Ці звання полеглим бійцям присвоїли за заслуги в захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.
Нагрудний знак «Почесний громадянин Тернопільської області» і відповідне посвідчення та виплату разової грошової винагороди удостоєні:
- Банадига Павло Іванович;
- Білінський Степан Ігнатович;
- Бойко Сергій Васильович;
- Брикайло Михайло Йорданович;
- Буда Андрій Володимирович;
- Бурачок Тарас Миколайович;
- Вегера Роман Петрович;
- Вець Юрій Йосипович;
- Дорохов Валерій Валерійович;
- Жарий Володимир Михайлович;
- Захарків Олександр Ярославович;
- Зубик Олег Володимирович;
- Зуляк Богдан Романович;
- Конет Василь Іванович;
- Кравчук Сергій Андрійович;
- Крулевський Валентин Богданович;
- Курик Микола Володимирович;
- Лещук Тарас Степанович;
- Лисобей Павло Русланович;
- Луців Микола Васильович;
- Мельник Юрій Васильович;
- Микитинець Олександр Григорович;
- Михальов Андрій Володимирович;
- Могилюк Ігор Васильович;
- Мозіль Андрій Володимирович;
- Мокрицький Анатолій Степанович;
- Мурза Петро Дмитрович;
- Паламар Роман Ігорович;
- Пастушенко Андрій Пилипович;
- Пісецький Руслан Миколайович;
- Поляний Богдан Михайлович;
- Саломон Андрій Вікторович;
- Семащук Володимир Михайлович;
- Скриник Ігор Богданович;
- Слобода Андрій Ігорович;
- Степанкевич Олександр Тарасович;
- Тарас Назарій Петрович;
- Харів Артур-Артем Юрійович;
- Шелудяков Михайло Юрійович.
«Кожне з цих імен — це історія мужності, самопожертви та безмежної любові до України. Тернопільщина схиляє голову перед подвигом своїх Героїв і зберігатиме пам’ять про них як про людей, які ціною власного життя відстояли право українського народу жити у вільній і незалежній державі», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, також на сесії облради замінили Василя Деревляного новим депутатом – Петром ВАськом.






