Двоє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з англійської мови

Двоє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з англійської мови

У Тернополі двоє випускників отримали найвищі 200 балів на НМТ з англійської мови. Відмінні результати показали учні шкіл №22 та №17 імені Володимира Вихруща.


Коментарі






Читайте також...