Запальний танець монаха з Тернополя «підриває» Мережу (Відео) - ГОЛОС || почути правду!

Запальний танець монаха з Тернополя «підриває» Мережу (Відео)

Читайте також...


Загрузка...


коментарів 12

 1. Ірина сказав:

  Залучення дітей до віри це добре, але варто мати якусь міру і не перетворювати церкву у клуб. Яке відношення до Бога, віри, релігії мають ці папуаські танці? Дійсно, здавна в Україні біля церкви, у визначений час, водили гаївки, а це що таке? Чию “культуру” нав’язують нашим дітям?

  • Богдан сказав:

   Ви скажіть Дякую тому священнику і церкві за то що є кому займатись нашими дітьми на канікулах,коли ми на роботі!!!

  • Наталія сказав:

   от чому наші люди лиш негатив бачать. На Веселих Канікулах при УГКЦ дІтей навчають віри до Господа. А навчання проходить у формі ігор, квестів, конкурсів в тому числі і “БАНСІВ” – це спеціальні руханки, завдяки яким діти фізично розвиваються. Заняття безкоштовні. Дітей приймають усіх.
   Дітки, які хоч один раз відвідали схожий табір, не можуть дочекатись наступного… Раджу відвідати хоч раз!!! Переконана, й самі дорослі танцюватимуть))

  • F сказав:

   не розтлівають – і то добре….

 2. Оксана сказав:

  Це є радість, переповнення радістю бути з Богом!

 3. Андрій сказав:

  Нормальний, веселий, позитивний . ТАМ ДЕ ДУХ ГОСПОДНІЙ, ТАМ СВОБОДА! Це лиш релігія, хоче зробити з людини раба, з “правильним” лицем і “побожним” виглядом. Бог, є Богом радості, а не печалі. АМІНЬ!

 4. Андрій сказав:

  Будь яка релігія, це рабство. Нічого спільного релігія з вірою не має. Лиш істинна віра в Бога, робить людину щасливою. Релігія, міняє людину зверху, віра змінює людину з середини. Монах реально з Богом! =)

 5. Василь сказав:

  Клуб??)) Папуаські танці?
  Ви танці архиєпископа УАПЦ Мстислава бачили??))
  Краще нехай Українська церква асоціюється з клубом молодих, танцюючих, щасливих, щиро віруючих людей аніж з похмурими зборищами на чолі з лицемірами типу Мстислава))

 6. Ту4ка сказав:

  Клас, так настрій підняло ))))

 7. Міла сказав:

  Нормально все.За кордоном монахи ще не так розважають дітей.Ви би бачили їхні танці, то би точно сказали що псих лікарня за ними плече. ..Але в них вважають це цілком нормально

  • Марія сказав:

   За кордоном священник має мати 50 дворів прихожан мінімум інакше храму існувати не дадуть. А сам він лиш по святах та ритуалах священник, а так ходить на роботу і є звичайним платником податку. Ніхто так не дбає за отців як в україні.

 8. Mynai сказав:

  Накепіло!! Люди, які пишуть погані відгуки про брата Еміліана, звертаюся до Вас! Якщо ви незнаєте навіщо він танцює, і з якою метою Він це робить,не порушуйте заповідь 9:”Не свідчи неправдивого на ближнього твого”. Тепер поясню чому він танцює. Це – християнський табір при церкві “Веселі Канікули з Богом”,який проводиться щорічно в багатьох містах України та за її межами.Брат Еміліан як аніматор цього табору, займається з нашими дітками, даючи цим приклад ,що християнство – це не нудно!!! Тим самим заохочуючи наших з Вами діток до молитви та до любові до ближніх! В таборі кожного дня проводиться Літургія, вервиця, молитви перед та після їжі, молитва за мир в Україні та за навернення до віри Росіїї! Тому надалі попрошу всіх, хто захоче написати щось погане про цього Брата, подумайте чому Він це робить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *