Знову тернополянин попався на гачок шахрая при купівлі генератора
Заплатив за генератор майже 75 тисяч гривень
Полiцейськi вкотре попереджають: не замовляйте товар у неперевiрених продавцiв, а оплату здiйснюйте лише пiсля отримання та перевiрки бажаного майна.
Невiдомi розмiщують на рiзних iнтернет-платформах оголошення про продаж рiзноманiтного неiснуючого товару. Як правило, майно вони оцiнюють за значно нижчою цiною вiд ринкової, тим самим заманюють покупцiв. Обов’язковою умовою являється передоплата, яка є головною ознакою злочинної пастки. Як тiльки кошти надходять на рахунки аферистiв, вони зникають iз легко привласненими грiшми.
Вiд такого роду злочину потерпiв й мешканець Тернополя. Заявник втратив майже 74550 гривень, якi вiн перерахував невiдомому за купiвлю генератора.
Вiдомостi про подiю правоохоронцi територiального пiдроздiлу полiцiї внесли в Єдиний реєстр досудових розслiдувань вiдповiдно до ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримiнального кодексу України.
Правоохоронцi наголошують про простi правила, як не стати жертвами iнтернет-шахраїв:
- – перевiряйте iнформацiю про продавця, почитайте вiдгуки про нього в iнтернетi;
- – при надходженнi товару перевiрте його на поштi;
- – використовуйте функцiю пiсляплати;
- – не повiдомляйте реквiзити вашої картки, якi маєте право знати лише Ви: термiн дiї карти, коди, одноразовi паролi, якi приходять на телефон.
У разi, якщо Ви стали жертвою шахраїв, звертайтеся до полiцiї за номером «102».