Перейти до контенту
Новини
Яна Полухіна ·

Обговорення змін до перспективного плану депутати Тернопілля продовжать у п’ятницю

Фото з мережі інтернет

Після кількагодинної дискусії і палких дебатів  депутати не змогли найти консенсусу, тому голова обласної ради Віктор Овчарук оголосив перерву до п’ятниці.

«Мені дуже прикро, що сьогоднішнє обговорення змін до перспективного плану перетворилося у війни політичного піару, а сесійна зала, у свою чергу,  стала ареною боротьби амбіцій.

Рішення щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Тернопільської  області прийнято за основу. Тому ми продовжимо працювати у п’ятницю. Разом з тим, якщо ми говоримо про перспективний план, то я пропоную це питання зняти. Раніше громади об’єднувались, готували документи реєструвались, тоді ми приймали перспективний план щоб громади отримали фінансування.

Сьогодні усі наголошували на добровільному об’єднанні, то чому б громадам не провести усі необхідні процедури щодо об’єднання, підготувати документи, зареєструватись в ОДА – саме це і буде добровільним об’єднанням»,- наголосив Віктор Овчарук.

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня У Ланівцях від вогню рятували авто (Фото) Наступна → На Тернопіллі учні, які здадуть ЗНО на 200…