Після грози в квартирі жительки області згоріли електроприлади. Аналогічна ситуація і в сусідів.

Про це у Фейсбуці написала Інна Сирник.

“Виявляється град та гроза то ще не страшно. Закінчився дощ десь близько 20.00 години. Сидимо з малим в хаті дивимося телевізор – наголошую на вулиці немає вже ні граду , ні дощу, ні грози – починає блимати світло, а далі за лічені секунди димить з розетки, з тюнера, мама вирубала світло на лічильнику вдома… Короче у сусідів і у нас погоріли – телевізори , тюнери, холодильники, холодильні камери…. Не знаю , що ще, бо світла нема … Електрики щойно приїхали …

P.S. хто знає що в такій ситуації робити , і куди найперше звертатися ….?!???? Електрик сказав що у трансформаьорі – 340 вольт ….”, – написала жінка.

“Не знаю випадків, коли люди змогли відшкодувати збитки. Треба йти в магазин по нову техніку 🙂

зафіксувати перевищення напруги можна, але треба мати прилад сертифікований, комісійно все оформити. Як це зробити не фахівцям в селі, без поняття. Більшість приладів не сертифіковано і ліваком ввезено, мали б запобіжники погоріти, а згоріли прилади, бо китайці зекономили на деталях..”, – написав Святослав Журовський.

“викликати поліцію у будь-якому випадку, а потім їхні документи будуть доказом у суді якби-що. Я раз напросилась для статті попрацювати ще тоді з ГШР (групою швидкого реагування, бо поліції не було), і ми на такий виклик виїжджали. правоохоронці сказали, що та фіксація треба буде для суду людям”, – додає Світлана Гривас.

” Інна, я знаю випадки коли таки люди змогли відшкодувати збитки, в мене в батьків було таке саме з напругою, ну мої то все вирубали але багато хто постраждав ,так от вчителька з історії якось умудрилася отримати компенсацію здається через суд. Та все ж було компенсовано вартість техніки і ще навіть моральна шкода”, – коментує Ольга Дзера.