Новини
Новини
Новини
Пішла з життя директорка Тернопільського християнського колегіуму Марія Гуцал
Кримінал
На Тернопільщині посадовець ТЦК вносив до «Оберігу» фіктивних мобілізованих: серед них — померлий та військовополонений
Новини
Понад 40 років віддала одній справі: пішла з життя очільниця відділу «Тернопільводоканалу» Любов Зубчук
У Тернополі відновлюють роботу громадського транспорту після ворожої атаки
У Тернополі відновлюють роботу громадського транспорту після ворожої атаки. Через наслідки обстрілів у місті було тимчасово змінено рух автобусів і тролейбусів. Про це написали на сайті міської ради.
Станом на 8 годину автобуси №12 та №16 знову курсують за звичним графіком. Частково відновили рух автобусів №5, №5А, №8, №18 та №31.
«На вулиці Микулинецькій спостерігається ускладнений рух та можливі затримки в русі транспорту. тролейбус №8 наразі курсує лише до автовокзалу, без заїзду на вул. Микулинецьку. Просимо жителів враховувати ці зміни під час планування поїздок. Про відновлення руху тролейбусу №8 до зупинки “Газопровід” буде повідомлено додатково», – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що Тернопіль атакували дрони й крилаті ракети, частина міста була без світла та води.
Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин