У Тернопільській облраді відбулося засідання комісії з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики
22 червня під головуванням депутата Тернопільської обласної ради Оксани Мормуль відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту.
Під час засідання депутати розглянули низку клопотань та звернень, що стосувалися, зокрема, реорганізації закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування.
Також члени комісії погодили подання кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради.
Окрім цього, депутати опрацювали частину питань порядку денного, що стосуються діяльності закладів освіти області. Решту питань планують розглянути на наступному засіданні комісії.
Робота засідання відбулася в межах поточного контролю за функціонуванням освітньої, наукової та спортивної сфер регіону.







