По 200 балів із трьох предметів отримав випускник з Тернополя
Випускник Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15 імені Лесі Українки» Андрій Шимків отримав по 200 балів з трьох предметів на НМТ. Про це написали на сайті Тернопільської міської ради.
Хлопець набрав по 200 балів з математики, хімії та історії України.
«Андрій підтвердивши високий рівень підготовки, наполегливість і прагнення до знань. Вагомий внесок у підготовку випускника зробили його педагоги: математики – Ганна Мацьковська, хімії – Лідія Кучер та історії України – Ганна Данилюк. Щиро вітаємо Андрія Шимківа з блискучим успіхом та бажаємо впевненого вступу до омріяного закладу вищої освіти», – йдеться у повідомленні.






