Перейти до контенту
Важливо
Віталій Іванченко ·

У Тернопільській обласній прокуратурі вшанували подвиг колеги Віталія Стадника

Герой Стадник Віталій прокуратура

У Тернопільській обласній прокуратурі вшанували подвиг свого колеги – Віталія Стадника, який загинув у бою за Україну.  В пам’ять про нього росте іменне дерево.

1 жовтня 2025 року колектив Тернопільської обласної прокуратури  вшанував  пам’ять Віталія Стадника – начальника управління, який загинув у бою на Херсонщині, захищаючи Україну від збройної агресії російської федерації. Його життя обірвалося у цей день 3 роки тому поблизу села Давидів Брід.

Сьогодні, разом з родиною Віталія  ми сумували  та  згадували  його – чудову людину, люблячого батька та сина, кваліфікованого й відданого своїй справі прокурора, військовослужбовця, матроса Військово-Морських Сил ЗСУ.

Він з перших місяців повномасштабного вторгнення боронив незалежність і територіальну цілісність України. До останнього подиху рятував побратимів. Разом із товаришем під час мінометного обстрілу вивіз 200 поранених. На жаль, одна з ворожих мін розірвалась поруч, згасивши полум’я його життя.

Керівник прокуратури Віталій Панченко підкреслив :

«Героєм Віталій  став вже тоді, коли з перших днів війни прийняв рішення про особисту участь у захисті держави, і це не зважаючи на відсутність бойового досвіду, маючи на утриманні трьох маленьких діток та за наявності відстрочки від призову на військову службу. Героєм він був і на полі бою, рятуючи побратимів, під час чого отримав поранення несумісні з життям. Героєм він назавжди залишиться в наших серцях, наших думках, нашій пам’яті!».

Сьогодні за ініціативи працівників Тернопільської обласної прокуратури біля будівлі прокуратури посадили  іменне дерево в знак шани та пам’яті Віталія Стадника. Вічна Слава Герою!

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня Старший солдат розповів, чим особлива робота артилерії та… Наступна → З полону повернулися двоє військових з Тернопільщини