Там додали, що українське консульство в Дубаї взаємодіє з місцевими правоохоронцями для забезпечення дотримання прав українок і з’ясування всіх обставин цієї справи. 6 квітня український консул повинен відвідати затриманих.Їм загрожує серйозне покарання – від штрафу в $ 1500 до півроку у в’язниці.

Також серед затриманих голих дівчат було вісім росіянок, повідомили в генконсульстві Росії.

“Зараз чекаємо повну інформацію від поліції Дубая. Попередньо відомо про затримання восьми громадян РФ, в тому числі ініціатора зйомки, серед 40 осіб. Вони звернулися за допомогою до генконсульства, але зробити тут щось складно, стаття досить серйозна – участь в розпусних діях”, – повідомили РІА Новини в генконсульстві.Як уточнив співрозмовник агентства, затриманим дівчатам загрожує до шести місяців позбавлення волі, організатору зйомки – до 1,5 року.Також затриманим дівчатам загрожує штраф в розмірі п’яти тисяч дирхамів (близько 1390 доларів) на кожну, організатору – 50 тисяч дирхамів (близько 14 тисяч доларів).Водночас у російському генконсульстві допустили, що влада Еміратів може помилувати затриманих дівчат у зв’язку з настанням Рамадану.Відеоролик, що став приводом для затримань, з’явився в соцмережах минулої суботи. У ньому понад десять дівчат позують оголеними на балконі висотної будівлі в курортному районі Дубай Марина.

“Поліція Дубая попереджає про неприйнятність такої поведінки, яка не відповідає цінностям та етиці еміратського суспільства”, – йдеться в заяві правоохоронних органів.

В ОАЕ багато законів базуються на нормах шаріату і є дуже суворими. Раніше людей відправляли до в’язниці за публічні прояви почуттів. Будь-які прояви статевих стосунків, обіймів та поцілунків є забороненими.

Будь-яка людина, яка живе в ОАЕ або відвідує ОАЕ, має дотримуватися законів цієї країни. Для туристів не існує винятків.
Туристів неодноразово заарештовували під час відпочинку у Дубаї за неповагу до місцевих правил.

Стаеві стосунки поза шлюбом є незаконним в ОАЕ. У 2017 році британку засудили до одного року в’язниці за статевий контакт із чоловіком, з яким вона не була одружена. Про ці стосунки стало відомо, коли жінка поскаржилась владі, що чоловік надсилав їй погрози.
У публічних місцях чоловікам та жінкам, незалежно від їхнього сімейного стану, не можна палити і вживати нецензурні слова.
Також жорсткі правила стосуються зовнішнього вигляду.