У Чорткові відкрили пам’ятний знак «Борцям за волю України»
У Чорткові 25 червня відкрили пам’ятний знак «Борцям за волю України», він присвячений жертвам Чортківсько-Ягільницької трагедії 27 листопада 1942 року. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної ради в соцмережі Facebook.
Цей пам’ятний знак встановили, як символ шани до українців, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність рідної землі.
«Під час церемонії присутні вшанували пам’ять невинно убієнних хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіалу та спільно помолилися за упокій душ загиблих. Нехай пам’ять про їхню жертовність і любов до України живе в серцях нинішніх і майбутніх поколінь», – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що у Тернополі відкрили меморіальну дошку воїну Андрію Буді.






