Цинізм тернопільської активістки пробив чергове «дно» (Фото) - ГОЛОС || почути правду!

Цинізм тернопільської активістки пробив чергове «дно» (Фото)

Читайте також...


Загрузка...


1 Коментар

  1. also_sprach_zaratustrah сказав:

    Аффтор/Аффторка, напевно, не помітив/-ла, що після остаточного розвалу Совка і отримання свободи віросповідання т.зв. «рятівники людських душ» і т.зв. «духовні пастирі» (значну частину яких дуже бажано було б тоді люструвати через небезпідставну підозру щодо їхньої «сповідальної співпраці» з «комітетом глибокого буріння») підключились до всеукраїнського дерибану (лише з «префіксом» «духовний») та пересічної і банальної кампанії «Збагачуйтесь, раби божі! Наш час також настав!» і вирішили за рахунок пастви – переважно, колишніх «трійочників», які НІКОЛИ не обтяжували себе читанням БУДЬ-ЯКОЇ літератури для власного загального розвитку та самовдосконалення (а якщо одним словом – самоосвітою), – розв’язати проблему придбання «відносно законним способом» (Ося Бендер-Задунайський знав їх майже 400) «мерзенного металу» без жодних напружень «сірої речовин», щоб піднятись на третій поверх (а часом і вище) своєї євростодоли, щоб бути ближче до «всевишнього», якого їм у свій час «ненав’язливо» – зі скорботою на своїх бородато-пейсатих парсунах – підсунули «боговибрані» із т.зв. «Землі Обітованої» (що вміють, то вміють вішати «високодуховну локшину» на вуха наївних «пасажирів»). Адже окрім затертих до дірок молитов, глав з євангелія та різної досить «мутно-духовної» («темна вода у облацех») літератури та перегляду ще більш «високодуховних» серіалів про «житіє рабів божих у гріху та спокусах плотських і духовних» (що доступною мовою перекладається, як «лукавство» і «латентне гріхопадіння») по зомбоящику їх у цьому безмежному, багатогранному і барвистому світі, який перебуває у постійному розвитку і вдосконаленні (плодами, якого користуються без жодних докорів «високоморального» сумління і парафіяни, і «духовні пастирі» та іже з ними) Науки, Техніки, Культури і Музики, зокрема, їх за великим рахунком, нічого не цікавить. Ну, хіба, що – побільше пожертв від довірливих і наївних парафіян на ремонт «храму божому» та добудову … ще одного поверху єврочвурако дорогенького чада «духовного пастиря». Церква (що з Істинною Вірою дуже часто НІЧОГО спільного не має!) вже давно – майже відразу ж після проголошення «всеукраїнського дерибану» в середині «бурхливих» 1990-х, – перетворилась у сервісно-виробничу комерційну структуру (щось на зразок ЗАТ «Рятувально-духовні послуги перед Судним днем») з досить жорст(о)кими і позаконкурентними тарифами за свої послуги та товари.
    Зрештою, якщо всі ми – громадяни: і віряни і миряни, – живемо у демократичній і правовій державі, чи, принаймні, дуже ЦЬОГО хочемо і поступово – нехай і маленькими кроками – до цього йдемо, – то в релігійних інституціях демократією і правом все ще навіть і не «пахне»: всі, начебто, там рівні, але є «конкретні» рівніші (майже за Дж.Оруеллом), яким дуже хочеться покерувати в останній – передсмертний – час. Що і відбувається зараз в УПЦ КП, яку вирішив відродити «принижений і ображений» – екс-патріарх-геріократ (чи Герострат?). А хіба ЦЬОГО ніхто не відчув майже одразу ж після надання томосу УПЦ КП?

    А щодо «цинічної» (на думку аФФтора/-ки) кандидатки у нардепутатки, про яку та, зокрема, її «визначні» заслуги ніколи не чув і яка вскочила у передвиборчу кампанію, «як вискочив той пилип з тих конопель», то нехай собі пробує пройти, пролізти, вскочити і проповзти – врешті-решт, у будь-якій комфортній для неї позі – до верховного «корита»: закони ж у нас такі.  (( Що ж до «бюджету її рекламної кампанії, який у два або три рази перевищує витрати на рекламу прощі до Зарваниці», то чому б аФФтору/-ці не перевірити його (тобто, бюджет) на законність походження. Що ж до «витрат на рекламу Прощі до Зарваниці», то про прозорість «духовного» бюджету можна лише мріяти. Як і про «Друге пришестя», про яке самопроголошені нострадамуси і ванги різних конфесій та квазіконфесій в усіх «кінцях» світу попереджають ледь не кожного року, але воно чомусь не наступає. 😉 ))…
    І, нарешті, про «дно». А, можливо, ця кандидатка висловила думку багатьох щодо т.зв. ролі Церкви (мова тут не про конкретну конфесію) стосовно «втюхування» наївним парафіянам «опіуму», про який у різних його «іпостасях» все частіше говорять адекватні люди, тобто, ті «безбожники-атеїсти», мізки яких Церква у свій час нерідко «підігрівала» на вогнищах Інквізиції чи зацьковувала своїми вірнопідданими фанатиками, а зараз поступово, хоча й дуже повільно, сама опускається … на дно? Очевидно, не встигає за новими айфонами … 😉 ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *