Трибухівська громада приймала мандрівну виставку «Тепле Поділля – скарб України»
У сучасному світі, сповненому цифрових технологій та віртуальної реальності, ми часто забуваємо про справжні скарби, що оточують нас. Тепле Поділля – це регіон, де природа, історія та культура переплелися в унікальний візерунок, даруючи неповторні враження кожному відвідувачу. Нещодавно ця перлина України завітала в Трибухівці у вигляді мандрівної виставки “Тепле Поділля – скарб України”. Про це повідомили на сайті Трибухівської громади.
Розкриваючи таємниці Теплого Поділля
На виставці було представлено 32 стенди, кожен з яких розповідав про окремі об’єкти, групи пам’яток чи теми, що розкривають багатство цього регіону. Від Чорткова до Коропця, від Бучацької ратуші до скельного монастиря св. Онуфрія у Рукомиші – відвідувачі мали змогу поринути в атмосферу історії, природи та архітектурних шедеврів.
Цифрові горизонти Теплого Поділля
Кожен стенд містив QR-код, що відкривав доступ до віртуальних турів, веб-сайту та сторінки Facebook туристичного кластеру. Таким чином, виставка поєднала фізичний і цифровий світи, пропонуючи відвідувачам продовжити знайомство з Теплим Поділлям за допомогою сучасних технологій.
Партнерство заради спадщини
Створенню виставки посприяла співпраця низки організацій та експертів, серед яких “Молодь – майбутнє України”, Спілка Української Молоді в Україні, Greenways Ukraine та студія Prostir 360. Партнерами проекту виступили Чортківська міська рада, Департамент культури та туризму Тернопільської ОВА, національний заповідник “Замки Тернопілля”, національний природний парк “Дністровський каньйон” та Центр Митрополита Андрея Шептицького.