Троє жителів Тернопільщини отримали державні нагороди від Президента України
Троє жителів Тернопільщини отримали державні нагороди від Президента України. Про це написали на сторінці Тернопільської ОВА в соцмережі Facebook.
Президент України Володимир Зеленський підписав укази про відзначення державними нагородами працівників енергетичної, комунальної та соціальної сфер за вагомий внесок у розвиток і забезпечення стабільної роботи галузей в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість під час ліквідації наслідків аварій на об’єктах інфраструктури.
«Відповідно до Указу №137/2026 від 24 лютого 2026 року медаллю «За працю і звитягу» нагороджено Володимира Кордана — електрогазозварника відділу Комунального підприємства «Тернопільводоканал».
Також почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України» присвоєно Віктору Гордієнку — начальникові Комунального підприємства «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Чортківської міської ради.
Окремим Указом №136 від 24 лютого 2026 року орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено Тетяну Дубину — директора Комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр соціально-психологічної допомоги «Родинний затишок», – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що військовослужбовців 105 бригади тероборони нагородили за віддану службу Україні.







