Тернопільські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО в Києві
У Києві відбувся відбірковий чемпіонат України з бойових мистецтв комбат самозахисту ІСО. У змаганнях взяли участь 520 спортсменів із 21 області України.
Тернопіль на престижному турнірі представили вихованці спортивних клубів «Воля», «Рибін» та «Прометей», які продемонстрували високий рівень підготовки та здобули низку нагород.
Успіхи СК «Воля»
Особливо результативно виступили спортсмени клубу «Воля».
- Матвій Мельник став чемпіоном у розділі фрі бокс, провівши чотири поєдинки
- Микита Євтушенко та Олександр Кісіль здобули срібні нагороди
- Матвій Ребрина посів третє місце
Досягнення СК «Рибін»
- Андрій Якимець виборов «золото» у реслінг ноу-гі та «срібло» в ММА
- Тадей Демкура двічі став бронзовим призером у реслінг ноу-гі та ММА
Результати СК «Прометей»
- Теодор Аркуша здобув срібну нагороду у реслінг ноу-гі
- Юрій Блозва отримав змагальний досвід та налаштований на майбутні перемоги
За підсумками чемпіонату спортсмени, які вибороли перші місця, отримали право представляти Україну на чемпіонаті світу, що відбудеться у жовтні у Франції.
Тренерами тернопільських спортсменів є Іван Александрівський та Валерій Рибін.
Вітаємо спортсменів і наставників із високими результатами та бажаємо успіху на міжнародній арені!






