Перейти до контенту
Економіка
Остап Кузьменко ·

Тернопільські депутати перерозподілили 34 млн грн

За рахунок перевиконання міського бюджету у першому півріччі та розподілу невикористаних коштів у 2017 році на фінансування галузей додатково направили майже 34 млн грн, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Тернопільської міськради.

Майже 12 млн грн з цієї сум направили на заробітну плату працівникам охорони здоров’я та професійно-технічних училищ.

Понад 500 тис. грн спрямовано для надання грошової допомоги тернополянам за програмою “Турбота” та ще майже 95 тисяч – на доплату до пенсій ветеранам ОУН-УПА.

Три мільйони відшкодують на перевезення у громадському транспорті міста пільговиків, на придбання тролейбусів та виготовлення картки тернополянина для пільговиків.

Джерело: Depo.Хмельницький

← Попередня У Тернополі визначили, хто найбільше добра зробив для… Наступна → Бережани – місто, зведене на золоті (Відео)