Перейти до контенту
Новини
Яна Полухіна ·

Тернопільська продавчиня спіймала «на гарячому» крадія техніки

«Я хотів просто перевірити, чи ви уважні», – заспокоював продавця відвідувач магазину побутової техніки, що на вулиці Острозького у Тернополі. Подія сталася 20 травня, близько 17-ї години.

Однак дівчина не розгубилася, а одразу набрала номер «102». Патрульним громадянка розповіла, що чоловік намагався поцупити з прилавку електронний годинник.

У відділку поліції з’ясувалося, що це 27-річний уродженець Черкаської області. На камерах відеоспостереження у двох магазинах зафіксовано причетність чоловіка до крадіжок мобільних телефонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад сто тисяч грн втратив тернополянин після спілкування із «керівником усіх банків України»

Наразі громадянина затримали за ст. 208 КПК (Затримання уповноваженою службовою особою) і помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому інкримінують ст. 15 ККУ (Замах на злочин) і ч. 3 ст. 185 ККУ (Крадіжка).

Джерело: УПП Тернопільщини

← Попередня Майже півтори тисячі офіційних працівників шукають працедавці Тернополя Наступна → Ремонт вулиці Шашкевича у Тернополі добігає кінця