Тарас Демкура: “Не варто перечікувати, коли все закінчиться, тоді вже не наздоженеш тих, які не чекали кращих часів”
Тернопiльський пiдприємець i меценат Тарас Демкура подiлився думкою про те, чи варто зупинятися у певних своїх дiях у важкi часи i чекати, коли настане сприятливiший перiод.
Вiн, зокрема, зауважує, що є люди, якi мислять саме так, але у нього думка абсолютно iнша. Тарас Демкура каже: «коли все закiнчиться-ти вже нiколи не наздоженеш тих,якi не чекали кращих часiв». Роздумами на цю тему пiдприємець подiлився у на своїй сторiнцi у мережi Facebook.
«Спiлкуючись зi своїм партнером з бiзнесу рекомендацiйного маркетингу, почув вiдмовку: “Я почекаю, коли все закiнчиться! Вiдповiдь в мене була одна: “Коли все закiнчиться – ти вже нiколи не наздоженеш тих, якi не чекали кращих часiв!” Вчора перечитав тези вiд Alyona Zhupikova з форуму, якi дають чiтке розумiння нас сьогоднi.
Нам важливо змiнити наш свiтогляд: перестати запитувати себе «Як нам дожити до стабiльностi?», а почати ставити питання: «Як нам бути успiшними в постiйнiй нестабiльностi?». Бренд України став сильнiшим i це допомагає в переговорах на глобальном ринке. Будь-яка українська компанiя може стати глобальною.
Але для того, щоб стати GO-Global, перш за все треба ментально iнтегруватися в глобальний свiт. З початком вiйни в Тернополi ми органiзували прихисток на 100 чоловiк, але цього було замало. Саме тодi виникла iдея швидкого каркасного модульного будiвництва – тодi було створено Budmall Center , як екосистему, яка складається з виставкових майданчикiв по всiй Українi, запропонував створити Ukrainian Wooden Houses Cluster, куди запросив Андрiя Длiгача, Олександра Вєрнiка, Iлля Гзойм, з якими спiльно органiзовуємо проєкти вiдновлення України. Було створено благодiйний фонд «Дiм української родини» та почали створювати маркет-плейс. Вiйну ми сприйняли як керiвництво до ще бiльшої активностi. Зараз головна пiдтримка людей – це залученiсть їх до дiй. Єднiсть з командою дуже важлива зараз – вона додає психологiчної стiйкостi. Сьогоднi «Як ти?» – важливiше за KPI. Виживають тi, хто вмiють адаптуватися! Якщо ви залишитесь на мiсцi без змiн – ресурсiв для виживання буде все менше i менше. Свiт не змiнюється, свiт – змiнюють! Давай змiнювати свiт в часи лихолiття i тодi ми прийдемо до перемоги сильними та проактивними!»