Ще двоє тернопільських випускників отримали по 200 балів на НМТ
Ще двоє тернопільських випускників отримали по 200 балів з англійської мови на НМТ, – повідомили на сайті міської ради. Найвищі результати на НМТ отримали випускниця 11-Б класу Тернопільської загальноосвітньої школи №22 Дарія Гусак та...






