Студент із Тернополя став чемпіоном України з ММА
Головна спортивна подія сезону зі змішаних єдиноборств ММА, яка цими днями проходила у Києві, завершилася переконливою перемогою представника тернопільського студентства. На всеукраїнському рингу справжній клас продемонстрував здобувач вищої освіти Західноукраїнського національного університету Богдан Волошин. Завдяки високій технічній підготовці, залізній дисципліні та непохитному характеру, молодий атлет зумів обійти потужних конкурентів у своїй ваговій категорії. На шляху до золота Богдан провів два бездоганні поєдинки, завершивши кожне протистояння яскравими достроковими перемогами. Такий абсолютний результат забезпечив нашому земляку лідерство на п’єдесталі та офіційне звання чемпіона України, повідомляють в ЗУНУ.
Ректорат, викладацький склад та студентське самоврядування Західноукраїнського національного університету одностайно адресують Богдану найтепліші слова привітань із завоюванням цього почесного титулу. Уся велика університетська родина пишається професійними успіхами свого вихованця, який власною наполегливою працею підносить імідж рідної альма-матер на всеукраїнській арені. Колеги та друзі бажають новоспеченому чемпіону міцного здоров’я, постійного драйву, успішного підкорення світових спортивних вершин та нових ефектних перемог на престижних міжнародних турнірах.






