На Тернопільщини від початку року втонули вісім людей, — ДСНС

На Тернопільщини від початку року втонули вісім людей, — ДСНС

Останній трагічний випадок стався 24 червня у Тернополі, де загинула 15-річна дівчина. Інформацію під час брифінгу 25 червня озвучив речник ДСНС у Тернопільській області Сергій Данілін.

потопельниця

Коментарі






Читайте також...