Ще двоє тернопільських випускників отримали по 200 балів на НМТ
Ще двоє тернопільських випускників отримали по 200 балів з англійської мови на НМТ, – повідомили на сайті міської ради.
Найвищі результати на НМТ отримали випускниця 11-Б класу Тернопільської загальноосвітньої школи №22 Дарія Гусак та випускник Тернопільської спеціалізованої школи №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Владислав Цінкевич.
«Щиро вітаємо випускників, їхніх батьків та педагогів із вагомими досягненнями. Бажаємо молоді впевнено крокувати до нових звершень, успішно реалізовувати свої мрії та досягати нових висот у навчанні й професійному житті», – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що по 200 балів із трьох предметів отримав випускник з Тернополя.






