Палетні стелажі Profi: 5 типів
Багато підприємств постійно отримують та розміщують палетовані вантажі. Це товари на спеціальних піддонах із дерева, заліза або пластику, зафіксовані за допомогою стрейч-плівки чи транспортувальних ременів. Для їхнього зберігання на складі знадобляться спеціальні стелажі, які називають палетованими.
Компанія FORSTOR виготовляє системи серії Profi, які за якістю та ефективністю не поступаються конструкціям європейських виробників. Це доступні за ціною моделі, що допоможуть ефективно використати наявну площу складу й залишити достатньо місця для проїзду техніки. Кожен виріб є сертифікованим і стійким до ударів, вологи, інтенсивного використання.
Виготовлення палетних стелажів українського виробництва
FORSTOR має власний завод у місті Дніпро, використовує сучасне обладнання та має великий досвід понад 10 років. Це дає фахівцям можливість виконувати будь-які побажання замовника, у тому числі нестандартні та складні. Палетні стелажі являють собою збірно-розбірні конструкції, які після виготовлення доставляють на об’єкт клієнта. На місці конструкцію збирають, також надають послуги з обслуговування.
Системи зберігання складаються з вертикальних стійок і горизонтальних балок або траверс. Рами й балки в сукупності утворюють секції, об’єднані в один або декілька багатоярусних рядів. Стелажі розробляють так, щоб їх можна було підлаштувати під стелажі різної висоти, ваги й розміру. Завдяки спеціальним опціям зберігати можна як палети, так і товари без пакування.
Конструкції серії Profi мають високі показники ефективності – до 140% по площі та до 70% по використанню корисного об’єму. Вони підходять для невеликих приміщень, адже допомагають економити наявний простір. Для виготовлення використовують вуглецеву гарячекатану сталь, також долають посилення, щоб зробити стелажі стійкими до ударів, випадкових зіткнень зі складською технікою.
Які палетні стелажі можна замовити
Моделі, призначені для зберігання вантажів на піддонах, відрізняються за призначенням. Перш ніж вибрати той чи інший стелаж, варто визначитися з характеристиками продукції, а саме її габаритами й вагою. Універсальними вважаються фронтальні конструкції, вони не мають обмежень за типами товарів і витримують навантаження до 4,5 тонн на один рівень зберігання та до 18 тонн на секцію.
Кожен стелаж проходить випробування на міцність і поставляється замовнику з усіма необхідними документами. Для безпечної експлуатації обов’язково передбачають захист – торцевий і окремо для кожної стійки. Це необхідно, щоб захистити систему від пошкоджень у випадку ударів, яких не завжди вдається уникнути. Захист приймає їх на себе, тоді як опорна рама залишається цілою.
Складські стелажі тут https://forstor.ua/ua/ca-stellazhi/ виготовляють у широкому асортименті:
- набивні або в’їзні. Призначені для розміщення палетованих вантажів однакової номенклатури, виготовляються без міжрядних проїздів;
- комбіновані. Це торговельно-складські системи, які стануть чудовим рішенням для супермаркету й магазину типу Cash-and-Carry;
- подвійної глибини для підвищення ємності складу й розміщення великої кількості вантажів;
- гравітаційні. Дають можливість раціонально розподілити зони навантаження й розвантаження, задіяти менше персоналу;
- класу А. Це стелажні системи для складів із високою стелею, які дозволяють ефективно використовувати площу приміщення по вертикалі.
Палетні стелажі від компанії FORSTOR відрізняються за призначенням, серед них завжди можна вибрати моделі під конкретний тип товару та параметри складу.