“Наукові пікніки – 2023”: ТНПУ в центрі уваги
Щорiчно, з метою популяризацiї науки та пiдприємства проводять «Науковi пiкнiки». Цьогорiч – це були 10-тi, ювiлейнi, якi вiдбулися на Театральному майданi Тернополя та проходили пiд гаслом «З наукою до Перемоги».
Загалом взяли участь 50 команд. Це були представники рiзних шкiл, коледжiв, унiверситетiв, громадських органiзацiй та iнiцiатив, а також представники бiзнесу.
Загалом взяли участь 50 команд. Це були представники рiзних шкiл, коледжiв, унiверситетiв, громадських органiзацiй та iнiцiатив, а також представники бiзнесу.
Органiзатори фестивалю та учасники ТНПУ
Команди демонстрували власнi розробки, природничо-освiтнi знаряддя працi, сучаснi iнновацiйнi технологiї, науковi дослiдження, а також, наскiльки це було можливо, облаштовували в палатках мiнi-лабораторiї та робочi кабiнети, що привертало увагу гостей та спонукало до дiалогу. Таким чином молодi спецiалiсти дiлилися досвiдом, вiдкривали науковi секрети та радо запрошували на навчання до свого закладу.
Цiкавий обмiн знаннями був i для учасникiв фестивалю, якi спiльно з колегами iнших закладiв вдавалися до наукових експериментiв просто неба.
Гостi «Наукових пiкнiкiв» мали змогу не лише спостерiгати за iнновацiйними розробками, а й застосувати їх практично, спробувати та вiдчути себе науковцем.
Серед представникiв були й факультети Тернопiльського нацiонального педагогiчного унiверситету iменi Володимира Гнатюка: фiзико-математичний, хiмiко-бiологiчний, географiчний, педагогiки та психологiї, iнженерно-педагогiчний, а також команда «SMART ерудити».
- Представники фiзико-математичного факультету та SMART ерудити
- Представники хiмiко-бiологiчного факультету
- Представники географiчного факультету
- Представницi факультету педагогiки та психологiї
Органiзатори проєкту запевняють, що наука може бути цiкавою, варто сповна вiдкрити її для себе та людей. А щорiчний науково-популярний фестиваль дає змогу молодим фахiвцям працювати з аудиторiєю, демонструвати власнi науковi досягнення, отримувати миттєвий зворотнiй зв’язок, а це – висока оцiнка проробленої роботи.
Бажаємо юним фахiвцям наук не зупинятися, вчитися, творити та масштабувати свої iдеї надалi, аби встигнути реалiзувати все до наступного року «Наукових пiкнiкiв».
Христина Надала