Нагороди та дострокові звання: як Тернопільська митниця святкувала 35-річчя
Колектив Тернопільської митниці відзначив День митника України та 35-у річницю формування національної митної системи. З нагоди подвійного свята працівники установ отримали почесні нагороди, грамоти та подяки за вагомі досягнення у забезпеченні економічної безпеки нашої держави.
Про це повідомили у Тернопільській митниці.
Офіційне вітання від Голови Державної митної служби України Ореста Мандзія особовому складу озвучив виконувач обов’язків керівника Тернопільської митниці Юрій Мацібора. Він подякував колегам за сумлінність, щоденну виснажливу працю та високу кваліфікацію, побажавши миру, добробуту та нових звершень на професійній ниві. Окремо ефективну взаємодію, оперативність та взаєморозуміння у спільній роботі відзначили присутні на заході представники українського бізнесу.
Під час святкової частини відбулося вручення відомчих заохочувальних відзнак Державної митної служби та офіційних Подяк від Міністерства фінансів України, якими відзначили співробітників за вагомі досягнення та особистий внесок у митну справу. Приємним бонусом для низки фахівців стало дострокове присвоєння спеціальних звань за високі результати під час виконання службових завдань. У відомстві наголосили, що цей ювілей є чудовою нагодою подякувати кожному, хто щоденно стоїть на варті інтересів держави.






