Перейти до контенту
Актуально!
Катерина Богуславська ·

На Тернопільщині звершився епідсезон

На Тернопільщині епідсезон ГРВІ та грипу завершено, – повідомили на сторінці обласного центру контролю хвороб в соцмережі Facebook.

У повідомленні йдеться, що фахівці цього центру щоденно проводили епідеміологічний моніторинг за грипом, ГРВІ та COVID-19 та щотижнево інформували населення про його результати.

«Ознайомитися з перебігом захворюваності можна у розділі “Статистика і моніторинг” на офіційному сайті центру», – йдеться у повідомленні.

Також спеціалісти обласного центру контролю і профілактики хвороб повідомили, що після завершення епідеміологічного сезону настав час для профілактичних оглядів та вакцинації.

Раніше ми писали про те, як подолати тривожність і занепокоєння.

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня Армія проти мирних жителів: у Бєлгороді наростає напруга… Наступна → 28 травня деякі тернополяни залишаться без води