Головне 2
Головне 2
Головне 2
У Малашівцях другий день поспіль гасять масштабну пожежу сміттєзвалища
Важливо
Зеленський призначив нового начальника СБУ на Тернопільщині: управління очолив Олег Красношапка
Актуально!
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола запрошує на навчання за освітньо-професійною програмою «Геодезія та землеустрій»
На Борщівщині, після кількох чарок, утопився чоловік
Цьогорічна сумна статистика утоплень не змушує людей зважати на реальну небезпеку води.
Подія трапилася у селі Лосяч на Борщівщині. Місцевий став став місцем загибелі 53-річного тернополянина.
Як повідомили «Голосу» у відділі комунікації поліції Тернопільської області, про нещасний випадо правоохоронців сповістили товариші утопленика. Вони разом відпочивали на ставку, і у компанії друзів і алкоголю навіть не помітили, коли чоловік зник. Забили тривогу тільки після того, як минуло вже відчутно багато часу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Недобросовісні підприємці на Збаражчині «тихцем» зливали сироватку
У поліції за фактом смерті розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 115 КК – вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, – карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин
