Перейти до контенту
Актуально!
Віталій Іванченко ·

Графік прощ у Маріїнському духовному центрі “Зарваниця” у 2025 році

Днями в Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв.

ТОВА проща Зарваниця

12 квітня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася проща родин загиблих Героїв-захисників, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність з російськими окупантами.

Проща родин полеглих воїнів: у Зарваниці молилися за Героїв та Україну

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Рідні загиблих захисників зібралися у святому місці, щоб у молитві підтримати одне одного й віддати шану тим, хто віддав найцінніше – своє життя за Україну.

Учасники прощі взяли участь у Божественній Літургії, приступили до Святої Тайни Сповіді та прийняли Святе Причастя. Також разом молилися Хресною дорогою, згадуючи Героїв та молились за всіх воїнів, поранених і полонених, за цивільне населення, дітей, медиків, рятувальників і волонтерів.

Довідково: розклад прощ до Маріїнського духовного центру «Зарваниця» на 2025 рік:

Також, у Зарваниці 18 квітня відбудеться театралізована Хресна дорога.

Джерело: 20 хвилин

← Попередня «Творчі діалоги» з Орестом Чоловічком: акроприсвята гумористу із… Наступна → У Тернополі 23 квітня частково не буде води