У Тернопільському ліцеї «Знамення» відбулося свято Дня Подяки «З вдячністю у серці» та завершення навчального року
У Тернопільському обласному ліцеї «Знамення» відбулося підсумкове святкування Дня Подяки під назвою «З вдячністю у серці», яке стало символічним завершенням навчального року.
Святкові заходи розпочалися Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні духовенства в Малій Базиліці Зарваницької Матері Божої.
Під час урочистої академії учасники згадали ключові події навчального року, подякували всім, хто долучається до розвитку ліцею, та відзначили випускниць закладу.
До привітань також долучилася директор департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації Ольга Хома.
Організатори наголосили, що завершення свята стало символічним стартом нового етапу для випускниць, які залишають заклад із не лише знаннями, а й досвідом, підтримкою та внутрішньою опорою для подальшого життя.






