Герої серед нас: Ігор Каспрій з Чортківщини відзначений за службу в ЗСУ

До Чортківської міської ради надійшов лист від командування однієї з військових частин Збройних сил України. У ньому йдеться про те, що Ігор Каспрій, житель села Біла, який нині проходить службу в ЗСУ та гідно дає відсіч російським окупантам, отримав почесну відзнаку від командира бригади.
За сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативність, професіоналізм та особисту мотивацію Ігор Каспрій удостоєний почесної відзнаки командира бригади. У листі, надісланому до Чортківської міської ради, командир військової частини відзначив його як справжнього українського патріота та мужнього воїна.
«Солдат Ігор Каспрій є прикладом для наслідування, уособленням сили духу українського воїнства усіх часів і поколінь. Командування військової частини щиро вдячне за такого Воїна. Отож разом до Перемоги!», – зазначається у листі.
Приклад Ігоря Каспрія – це гордість не лише для його родини, а й для всієї Чортківської громади. Сотні таких відважних воїнів, як Ігор, щодня наближають нашу Перемогу своєю силою, вірою та відвагою.
Читайте також: Герої серед нас: Михайло Молодецький з Гусятинщини отримав відзнаку «За службу»