Актуально!
Актуально!
Актуально!
Ювілейний XXV Міжнародний фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини» в урочищі Бичова
Важливо
Новими зірками на «Алеї зірок» у День міста в Тернополі вшанували військових
Новини
У Тернополі вшанували пам’ять полеглих захисників України та вручили відзнаки-звання «Почесний громадянин Тернопільської області»
Депутати Тернопільської облради завтра збиратимуться на сесію – аби заборонити ходу до Почаєва паломникам МП
Сесiя Тернопiльської обласної ради вiдбудеться у вiвторок, 22 серпня. Про це повiдомив перший заступник голови облради Володимир Болєщук.
«Пiдписав розпорядження про проведення третього пленарного засiдання п‘ятої сесiї Тернопiльської обласної ради сьомого скликання», – подiлився Володимир Болєщук.
На порядку денному депутати розглянуть питання про здiйснення заходiв щодо заборони проведення на територiї Тернопiльської областi ходи прихильникiв УПЦ московського патрiархату у зв’язку з рiшенням ради оборони Тернопiльської областi вiд 11 серпня 2023 року №40.
Нагадаємо, попри заборону чотирьох обласних вiйськових адмiнiстрацiй, вiряни УПЦ мп 19 серпня таки вирушили в хресний хiд з Кам’янця-Подiльського до Почаєва, що на Тернопiльщинi.
Джерело: Тернополяни