Актуально!
Актуально!
Актуально!
Ювілейний XXV Міжнародний фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини» в урочищі Бичова
Важливо
Новими зірками на «Алеї зірок» у День міста в Тернополі вшанували військових
Новини
У Тернополі вшанували пам’ять полеглих захисників України та вручили відзнаки-звання «Почесний громадянин Тернопільської області»
Жительку Кременеччини судитимуть за привласнення грошей брата-військового
Жительку Кременеччини судитимуть за привласнення грошей брата-військового. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної прокуратури в соцмережі Faceook.
Правоохоронці з’ясували, що жінка поштою отримала речі свого брата-військового, який лікувався у госпіталі після поранення. Серед речей була його банківська картка.
«Обвинувачена використала братові гроші у власних цілях і сказала йому, що готівка потрібна для накопичення коштів на його протезування. Упродовж трьох місяців 2024 року вона зняла з його рахунку понад 426 тисяч гривень. Зрозумівши, що грошей на протез немає, чоловік звернувся до правоохоронців. 83 тисячі гривень жінка повернула, 343 тисячі – ні», – йдеться у повідомленні.
Прокурори Кременецької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт.
«Жінку обвинувачують у шахрайстві, вчиненому в умовах воєнного стану, що завдало значної шкоди потерпілому. Це 3 частина 190 статті Кримінального кодексу», – зазначили у дописі прокуратури Тернопільщини. Підозрюваній можуть присудити до 5 років позбавити волі», – повідомили в обласній прокуратурі.
Раніше ми писали, що пропагандистку, викриту в Почаївськiй лаврi, засуджено до реального термiну покарання.
Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин