Житель Київщини тероризує жителів багатоповерхівки у ТернополіЧитайте також...1 Коментар

 1. also_sprach_zaratustrah сказав:

  Авторці цього допису варто було б подумати перед тим, як давати ТАКИЙ заголовок цьому допису (хоча, на “полях” Мережі він – ТАКИЙ, – на жаль, не єдиний). Адже коли середньостатистичний обиватель (з тих 95% що, за словами Бернарда Шоу, радше вмруть, аніж почнуть думати) прочитає ТАКИЙ заголовок (не прочитавши УВЕСЬ зміст повідомлення!), то одразу ж вирішить (звісно ж, НЕ думаючи), що ВСІ “жителі Київщини” (“за замовчуванням”) ТАКІ порушники спокою і любителі “скандально-епістолярного жанру”. Зрештою, чому одним із “визначальних” службових характиристик повинна бути – “за замовчуванням” – належність в минулому того київського enfant terrible саме до правоохоронних органів чи служби в АТО? Він, як зясовалось (без жодного відповідного обстеження!) “зі слів колишнього медика, “страждає на психічну недугу”. Без жодного припущення (“можливо”, “мабуть”, …) майже з першого погляду пані лікарка визначила, ЩО саме негаразд з точки зору медицини (“ну, хворий – що з ним робити?!”) з ТИМ сусідом-терористом.

  Невже ТАКИХ немає серед “жителів Одещини”, “жителів Херсонщини”, “жителів Житомирщини”, “жителів (рідної!) Тернопільщини”, а також (не менш рідних!) і Лановеччини, Борщівщини, Гусятинщини, Чортківщини, … ?
  Проте, для аффтора/-ів, схоже, “жителі Київщини” – най- най- найнебезпечніші… 🙂 🙁
  Мабуть, саме з ТАКИХ “дописів” і починалась (чи починається?) НЕтерпимість. Звісно ж, не лише до жителів якоїсь конкретної області, але й до будь-якої людини за її національною, або гендерною, або соціальною, або професійною належністю чи ознакою.

  Здавалось би, що зовсім “прохідне” – звичайне – повідомлення, яких сотні, тисячі, але автори (і аФФтори – імярек) також частенько своїми “гарячими” заголовками змушують користувачів (і не лише пересічних обивателів) Мережі “клікати” і, таким чином, “заходити” … на потрібний сайт, щоб туди “впала” хоча б одна копійка. “Money makes the world go round”, як колись співала Лайза Мінеллі в “Кабаре”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *