Перейти до контенту
Новини
Оксана Семенович ·

Житель Бережанщини загинув у Польщі на шиномонтажі: подробиці

37-річний громадянин України загинув внаслідок нещасного випадку на СТО в населеному пункті Ракшава (Підкарпатське воєводство).

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт місцевої поліції, українець був працевлаштований на СТО, а нещасний випадок з ним трапився під час заміни колеса в транспортному засобі, що використовується на будівництві.

За попередніми даними, від колеса, яке чоловік намагався демонтувати, відірвався один з елементів й потрапив йому в голову. Спроби реанімувати постраждалого працівника результату не дали. Громадянин України помер на місці.

Зараз поліція та інспекція праці розслідують обставини, які призвели до загибелі чоловіка.

Загиблий чоловік був родом з Тернопільської області. Його звали Володимиром.

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня Напередодні Дня Незалежності українці розвіяли кремлівські фантазії Наступна → У Тернополі розшукують жінку, яка обікрала продавця (Відео)