Як знайти роботу IT в Тернополі?
Погодьтеся, більшість ІТ-компаній зосереджені або в столиці, або в найбільших українських містах, чи взагалі за межами України. На щастя сфера ІТ, досить часто передбачає можливість віддаленої роботи. Будучи відмінним спеціалістом, можна працевлаштуватися в будь-яку компанію, в незалежності від вашого місця проживання. Увійти в сферу ІТ може дуже широке коло спеціалістів. Технічні фахівці, адміністративний персонал, HR, офіс-менеджери, секретарі, тощо. Для тих, хто немає відповідної освіти, є можливість здобути бажану спеціальність на всіляких курсах, які зараз активно пропонуються відповідними школами, та самими ІТ-компаніями.
Де шукати роботу ІТ в Тернополі чи будь-якому іншому місті України?
Отож, як зазначалося вище, у середньостатистичних українських містах немає великої кількості ІТ-компаній, котрі б пропонували безліч вакансій для профільних спеціалістів. Багато хто зустрічається з труднощами в першу чергу при пошуку вакансій. На тематичних сайтах, де розміщують пропозиції різноманітні фірми можна знайти щось у сфері ІТ, однак коли дійде справа до співбесіди, то здебільшого вакансія або не надто цікава, або й зовсім не актуальна.
Найвірнішим рішенням буде шукати роботу в ІТ на офіційних сайтах ІТ-компаній на кшталт SoftServe. В такому випадку пошуковець може бути впевненим, що всі пропозиції, котрі він бачить є актуальними, містять достовірну інформацію про умови роботи та зарплату. Шанси знайти роботу збільшаться у кілька разів.
Далі, знадобиться зробити ще два важливих кроки до омріяної роботи. Грамотно скласти резюме та успішно пройти співбесіду.
Робота ІТ у Тернополі: як скласти резюме і на що звертати увагу готуючись до співбесіди
Отож, шукаючи роботу в ІТ потрібно мати в наявності грамотно складене резюме, котре привертає до себе увагу потенційного роботодавця та виділить вас з поміж інших кандидатів.
Основні пункти успішного резюме:
- Не приховуйте свої попередні досвіди роботи, якщо в ІТ ви хочете прийти вирішивши змінити спеціальність. Тим паче навички отримані на попередніх посадах можуть бути корисними в ІТ-сфері. Допустимо вміння вести переговори, креативність, навички тайм-менеджменту, тощо;
- Заповнюючи графу Hard Skills не перебільшуйте свої вміння. Вказуйте лише ті навички, в котрих справді добре розумієтесь, а не лише наслухані, що щось подібне існує;
- Особливу увагу приділіть графі Soft Skills. Не пишіть абищо, орієнтуйтесь на свої конкретні якості, як от вміння вести переговори, тобто комунікабельність. Вміння переконувати, тобто вміння продавати та вигідно презентувати продукт.
Зрештою, вкажіть свої хобі, захоплення, напишіть про особливості вашого характеру, до прикладу, екстраверт ви чи інтроверт.
Обов’язково, вказуйте про всі пройдені курси та тренінги, що стосуються сфери ІТ і не тільки. Відмінним бонусом, а ще необхідністю є знання англійської мови, тож приділіть увагу цьому пункту.
Якщо ваше резюме зацікавило роботодавця – час підготуватися до співбесіди. Тут також є свої нюанси:
- Більшість ІТ-компаній бажають бачити у своєму колективі мотивованих та цілеспрямованих людей, котрі знають, чого хочуть. Тож перед тим, як йти на співбесіду продумайте, що ви хочете від конкретної роботи і як бачите себе, наприклад, через кілька років;
- Проаналізуйте рівень зарплати, на який ви можете розраховувати оцінивши власний досвід, відповідний ринок, та безпосередньо рівень компанії в котру працевлаштовується;
Можливостей багато, головне вибрати ціль і впевнено до неї рухатися.