У ЗУНУ просять підтримки для порятунку сина бойового офіцера
В університеті закликають врятувати сина бойового офіцера: дитині потрібне лікування за 2,9 млн доларів.
Західноукраїнський національний університет звернувся до громади з проханням про допомогу родині свого випускника, офіцера ЗСУ та учасника бойових дій Віктора Снітинського. Його маленькому сину, Лук’яну, діагностували рідкісне генетичне захворювання — м’язову дистрофію Дюшена.
Хвороба є прогресуючою та без належного лікування призводить до повної відмови м’язів. Єдиний шанс на порятунок — інноваційна генна терапія, вартість якої становить 2,9 мільйона доларів (близько 126 млн грн). Така сума є непідйомною для родини військового, тому університетська спільнота закликає всіх небайдужих долучитися до збору.
Окрім фінансової допомоги, родині потрібна підтримка у підписанні петиції №41/009216-26еп на сайті Кабінету Міністрів України. Мета звернення — впровадження державної програми для лікування дітей із цим діагнозом.

Реквізити для допомоги Лук’янчику:
-
Monobank (банка): https://send.monobank.ua/jar/9jG3i7Ypqx
-
PayPal: natalisnitynska@gmail.com
-
Підписати петицію: посилання на сайт КМУ
Деталі та реквізити:
Сайт ЗУНУ.







