У Збаразькому замку відзначили випускний курсантів Тернопільського коледжу
У Збаразькому замку відзначили випуск курсантів Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Про це повідомили на сторінці навчального закладу в соцмережі Facebook.
Випускний день розпочався з вшанування полеглих військових. До Стели памʼяті випускників коледжу, які загинули, захищаючи Україну, поклали квіти. Відбулася хвилина мовчання.

Випускний курсантів. Фото Тернопільського коледжу

Покладання квітів. Фото Тернопільського коледжу
Також курсанти долучилися до висадження сакур. Це символічна акція, під час якої курсанти залишають слід про себе, посадивши дерево.

Курсанти висадили сакури. Фото Тернопільського коледжу
На подвір’ї Збаразького замку відбулися святкове шикування, церемонія прощання з Прапором коледжу та стройова хода.

Урочистості на території Збаразького замку. Фото Тернопільського коледжу

Урочистості на території Збаразького замку. Фото Тернопільського коледжу
Курсантам вручили дипломи та нагородили кращих випускників.

Вручення дипломів. Фото Тернопільського коледжу
Із завершенням навчання курсантів привітали рідні, працівники коледжу, представники влади і духовенсвта.

Урочистості на території Збаразького замку. Фото Тернопільського коледжу

Урочистості на території Збаразького замку. Фото Тернопільського коледжу
Також на території замку випускники коледжу танцювали вальс.

Вальс випускників. Фото Тернопільського коледжу
«Для багатьох із них цей день став початком нового етапу життя — шляху, на якому набуті знання, патріотизм і відданість Україні стануть надійною основою для майбутньої служби, професійного розвитку та праці заради своєї держави», – йдеться на фейсбук-сторінці коледжу.

Урочистості на території Збаразького замку. Фото Тернопільського коледжу
Раніше ми писали, що курсанти з Тернопільщини у Латвії зустрілися з канадськими військовими.






