Перейти до контенту
Важливо
Віталій Іванченко ·

У Збаразькому замку відбулась церемонія нагородження званнями «Народний Герой України»

На вихiдних, 19 листопада, у Збаражi вiдбулась церемонiя нагородження званнями «Народний Герой України». Про це повiдомив мiський голова Збаража Роман Полiкровський.

Нагороди вручали заслужена артистка України Ада Роговцева та Герой України Борис Харчук.

— Герої отримували нагороди з рук Заслуженої акторки театру та кiно, Героя України — Ади Миколаїни Роговцевої та українського вiйськовослужбовця 95-тої ОДШБ ЗСУ, Народного Героя України та Героя України удостоєного орденом «Золота Зiрка» Бориса Харчука, — йдеться у повiдомленнi.

За словами Романа Полiкровського, церемонiю нагородження провели акторка та режисерка Катерина Степанкова та ексмiнiстр культури України Євген Нищук.

У Збаразькому замку відбулась церемонія нагородження званнями «Народний Герой України»

Джерело: 20 хвилин

← Попередня Страшна війна забрала життя ще одного нашого Героя-захисника:… Наступна → Сергій Притула зустрінеться зі студентами Тернополя