У Тернополі п’яна водійка вчинила ДТП і втекла
У Тернополі нетвереза водійка вчинила ДТП і втекла з місця події. Про це написали на сторінці Патрульної поліції області в соцмрежі Facebook.
Аварія сталася 14 квітня близько 16 години на перехресті вулиць Соломії Крушельницької та Олени Теліги.
«Кермувальниця автомобіля Mercedes-Benz допустила зіткнення з автомобілем Range Rover та намагалась залишити місце події. Другому учаснику пригоди вдалося наздогнати й зупинити порушницю, про що він одразу повідомив на лінію 102. Патрульні оперативно прибули на місце та під час з’ясування всіх обставин виявили у водійки ознаки алкогольного сп’яніння. Вона пройшла огляд на місці за допомогою приладу Драгер. Результат — 1,89 проміле», – йдеться у повідомленні.ю
Інспектори відсторонили порушницю від керування та склали адміністративні матеріали: за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП; за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП; за ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП.
Раніше ми писали, що на Тернопільщині за добу сталося дві ДТП з потерпілими.






