Перейти до контенту
Важливо
Оксана Семенович ·

У Тернополі п’яний водій на “Ланосі” збив чоловіка на пішохідному переході

В реанімаційне відділення після дорожньо-транспортної пригоди потрапив житель Тернополя, 1998 року народження. У чоловіка відкриті та закриті переломи обох гомілок.

На місце пригоди виїжджали працівники поліції. Аварія трапилася 8 квітня близько опівночі на проспекті Злуки.

Водій автомобіля DAEWOO LANOS збив перехожого на нерегульованому пішохідному переході. За попередньою інформацією, кермувальник на момент ДТП перебував у стані алкогольного сп’яніння. У нього відібрали взірці крові для перевірки на вміст алкоголю, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Обидві автопригоди внесені в ЄРДР згідно статті 286 ККУ. Триває слідство.

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня Що потрібно, щоб всі ІТП у Тернополі працювали… Наступна → Вутлий човник «уряду Шмигаля» та «ідеальний шторм»