У Тернополі Галицький коледж ім. Чорновола отримав мобільну сонячну станцію
У Тернополі Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола отримав потужну гібридну мобільну сонячну станцію з Німеччини. Ця станція має потужність 60 кВт, – повідомили на сторінці навчального закладу в соцмережі Facebook.
«Днями наш заклад отримав надзвичайно важливу допомогу з Німеччини – сучасну гібридну мобільну сонячну станцію потужністю Вона забезпечуватиме електроенергією наші навчальні приміщення», -йдеться у повідомленні.

Також у дописі зазначили, що ця сонячна станція дасть можливість: тисячам студентів коледжу та учнів професійно-технічних закладів Тернополя продовжувати навчання і проходити необхідні вишколи без перерв на відключення світла. Також це гарантує безперебійну роботу закладу для виконання наших важливих соціальних та гуманітарних місій. А в разі тривалих відключень електроенергії, ця потужна станція стане надійною підтримкою для нашої громади, допомагаючи зберігати стабільність у критичні моменти.
«Безперебійне світло для нас – це не просто комфорт. Це можливість не зупиняти освітній процес ні на хвилину та бути надійною опорою в тилу», – зазначили у дописі навчального закладу.
Раніше ми писали, що на території гімназії на Чортківщині встановили сонячну електростанцію.






