Перейти до контенту
Новини
Оксана Семенович ·

У Тернополі через спалах коронавірусу посилили карантин: перелік заборон

У Тернополі від 26 січня посилили карантин через спалах коронавірусу. 

Про це повідомили у Тернопільській міській раді.

Заслухавши виступи медиків та інших учасників засідання, на штабі було прийнято ряд додаткових обмежень:

  • Обмежити доступ до структурних підрозділів міської ради відвідувачів. Відповідальним працівникам Тернопільської міської ради забезпечити можливість подання документів, заяв, звернень, тощо поштовими чи електронними засобами.
  • Заборонити роботу закладів громадського харчування та перебування відвідувачів в закладах ресторанного господарства та громадського харчування, після 22-ї та до 7-ї години, із забороною проведення розрахункових операцій після 21-ї години, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
  • Заборонити роботу дитячих ігрових кімнат.

Управлінню освіти і науки:

Рекомендувати керівникам закладів освіти:

  • організувати освітній процес для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти усіх типів та форм власності із використанням технологій дистанційного навчання, виходячи з об’єктивної ситуації по захворюваності в кожному закладі, зокрема, для учнів 1-4 класів:
  • забезпечити належним чином освітній процес у відповідності до вимог чинного законодавства (постанови головного державного санітарного лікаря від 06.09.2021р. №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»).
  • забезпечити належну  якість повітря приміщень в закладах освіти;
  • забезпечити неухильне подання інформації до ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» щодо кількості відсутніх дітей в закладах освіти, кількості закритих класів, закладів.

Суб’єктам господарювання поновити на входах інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів одночасного перебування відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236.

  • З 24.01.2022 тимчасово заборонити масові зібрання, дискотеки, святкові події, крім випадків 100 % вакцинації усіх учасників таких заходів із заповненістю приміщень, яка не перевищує 50% загальної кількості (контроль покласти на організаторів заходів та керівників-адміністраторів).

Управлінню транспортних мереж та зв’язку:

  • організувати максимально можливу  вакцинацію водіїв та кондукторів громадського транспорту.

Весь персонал закладів громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення (крім товарів першої необхідності), які обслуговують населення з приймання відвідувачів повинен бути 100% вакцинований та заповненість приміщень не перевищувати 50% загальної кількості.

Усі обмеження, окрім тих, де зазначена дата їх запровадження, вступають у дію з 26.01.2022 року.

Джерело: ГОЛОС || Тернопільська агенція новин

← Попередня Громадський діяч і депутат Михайло Тимошик став членом… Наступна → У Тернополі водій на пішохідному переході збив неповнолітню…