Перейти до контенту
Життя
Яна Полухіна ·

У Тернополі безкоштовно вакцинують від сказу собак і котів

Безкоштовну вакцинацію собак, котів і хижих тварин проти сказу на території підприємств, що обслуговують житловий фонд міста, проводять у Тернопільській міській державній лікарні відповідно до графіку проведення профілактичних щеплень. Його затвердили у міському управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великоднім ярмарком розпочався у Тернополі туристичний сезон

Кожен власник, який утримує тварину, повинен дбати і за її безпеку та вакцинувати проти сказу, а також дотримуватися «Правил благоустрою м. Тернополя», затверджених рішенням міської ради, серед яких:

  • щороку реєструвати домашніх тварин та проводити профілактичні щеплення;
  • повідомляти протягом 5-ти днів ветеринарну установу та балансоутримувача про придбання тварини;
  • проводити обов’язкове страхування відповідальності власників домашніх тварин за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам;
  • вигулювати собак тільки у визначених місцях на короткому поводу і в наморднику, крім собак дрібних порід, на яких у реєстраційних посвідченнях зроблено відповідну відмітку та ін.

Джерело: ТМР

← Попередня Понад 20 тисяч збитків і штрафів нарахували порушникам… Наступна → Агрохолдинг «МРІЯ» закупив техніку на 2,8 млн доларів