У Тернополі 23 військові отримають по 15 тисяч гривень допомоги на лікування та реабілітацію

У Тернополі 23 військові отримають по 15 тисяч гривень допомоги на лікування та реабілітацію

У Тернополі продовжують підтримувати військовослужбовців, які потребують лікування та реабілітації після поранень. 24 червня на засіданні виконавчого комітету міської ради ухвалили рішення про надання одноразової грошової допомоги ще 23 захисникам.


Коментарі






Читайте також...