У Німеччині заявили, що канцлер Шольц запобіг ядерному удару росії по Україні
Шольц, схоже, переконав Сі Цзіньпіна вплинути на російського диктатора Путіна
Шольц запобіг ядерній атакі Росії на Україну. Німеччина наголосила на визначній ролі канцлера Німеччини Олафа Шольца, якому вдалося переконати Піднебесну вплинути на наміри російського диктатора Володимира Путіна не застосовувати ядерну зброю проти України.
Під час візиту до Китаю в 2022 році Шольц переконав диктатора Сі Цзіньпіна отямитися і повідомити Путіна про жахливі наслідки ядерної війни. Однак для США візит Шольца може виконувати своєрідну номінальну роль, суть якої полягає в донесенні послання уряду США китайському уряду.
Рольф Мютценіх, лідер Соціалістичної партії Німеччини, опублікував заяву про роботу Шольца щодо запобігання ядерній атакі. Політик підкреслив, що суспільство має бути вдячним Шольцю за зусилля.
Зазначається, що Шольц особисто спілкувався з китайським лідером Сі Цзіньпін під час його візиту до Пекіна в 2022 році. Канцлеру Німеччини вдалося переконати китайського лідера у тяжких наслідках ядерного протистояння та можливих тяжких наслідках російської ядерної атаки на Україну. Лідери Китаю прислухалися до думки Шольца, що в свою чергу вплинуло на російського диктатора Володимира Путіна. Таким чином, Шольц включився у безпеку України та Європи загалом.
“ЦЕ БУВ ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ СИГНАЛ”, – СКАЗАВ МУЦЕНІХ.
У той же час уряд США серйозно розглядає можливість російської ядерної атаки на Україну, і Китай приєднався до її запобігання, за словами генерального інспектора журналу Пилипа П’ятова. Тому візит Шольца не має особливих результатів, це лише номінальна роль, а суть його – передати послання Сполученим Штатам. В результаті Китай закликав не використовувати ядерну зброю.
“ЦЕ ПРАВДА, ЩО ОЛАФ ШОЛЬЦ СПРИЯВ ЗМІНІ ПОЗИЦІЇ КИТАЮ, АЛЕ ШОЛЬЦ ЖОДНИМ ЧИНОМ НЕ ЗАПОБІГ ЯДЕРНІЙ ВІЙНІ, ОСКІЛЬКИ НЕ БУЛО ЖОДНИХ ОЗНАК ТОГО, ЩО ЯДЕРНА АТАКА НЕМИНУЧА”, – ЗАЯВИВ ВІЙСЬКОВИЙ ЕКСПЕРТ КАРЛО МАССАРА В ІНТЕРВ’Ю BILD.
США готувалися до ядерного удару Росії по Україні
Стурбоване тим, що Росія може застосувати ядерну зброю проти України наприкінці 2022 року, уряд США почав розробляти плани реагування на такий сценарій. Два високопоставлені урядовці заявили, що рішення було засноване не тільки на теорії, а й на ретельному аналізі ситуації, контексту та важливої нової інформації.
Один із співрозмовників наголосив, що отримана інформація була не просто гіпотезою, а ґрунтувалася на конкретних даних, що суттєво підвищувало рівень тривожності. Сполучені Штати розробили плани реагування на такі сценарії. За словами людей, близьких до адміністрації, план передбачав «радикальні» неядерні заходи проти сил, які брали участь у ядерній атаці на Україну.