У Борсуківській громаді в останню дорогу провели воїна Олега Музичука

У Борсуківській громаді в останню дорогу провели воїна Олега Музичука. Він був жителем села Борщівка. Про це повідомили на сторінці громади в соцмережі Facebook.
Військовий був командиром стрілецького відділення. Боєць загинув 23 червня 2025 року, під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Щербаки, що в Запорізькій області.

Похорон військового Олега Музичука
Попрощатися з військовим прийшли рідні, друзі, близькі, жителі громади, представники влади і духовенства.

Похорон військового Олега Музичука
В Олега Музичука залишилися дружина і троє дітей.

Похорон військового Олега Музичука
Поховали захисника України з військовими почестями на кладовищі в його рідному селі.
«Герой загинув, боронячи Україну від російського загарбника. Він віддав своє життя за свободу та мир на рідній землі. Світла пам’ять Герою… Хай Господь прийме його душу, а рідним дарує сили пережити цю непоправну втрату», – йдеться на сторінці Борсуківської громади.

Похорон військового Олега Музичука
Раніше ми писали, що на Тернопільщині попрощалися із захисником України Федором Магдаленюком.