Тернополяни коментували в перші дні коронавірусу саме це

ГОЛОС. Тернопільська агенція новин

МЕНЮ
  • Новини
  • Тернопіль
  • Тернопілля
  • Україна/Світ
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Події
  • Персоналії
  • Історія
  • Мандри
  • Життя
  • Цікаво!
Римма Зюбіна зіркове журі кінофест

8 Червня 2026

Римма Зюбіна, зіркове журі та фіналісти: 13-й Чілдрен Кінофест оголошує ключові імена

8 Червня 2026

У Польщі затримали ексчиновника МВС України з Тернопільщини за підозрою у спробі підкупу

4 Червня 2026

У Тернополі вшанували пам’ять бойового медика Дмитра Хоми на позивний «Фантом»

8 Червня 2026

“Пообіцяв допомогти синові, якого вважають зниклим безвісти”: шахрай виманив гроші у жительки Тернопільщини

  • Важливо / Новини / Суспільство / Тернопіль

Тернополяни коментували в перші дні коронавірусу саме це

Опубліковано: Мельник Олександра · 26 Лютого 2020

Вже другий тиждень продовжується трагікомедія навколо повернення українців з китайського Уханю, епіцентру епідемії коронавірусу. Евакуйованих українців та громадян інших країн з «боями» поселили у санаторії «Нові Санжари» на Полтавщині. Раніше реальним претендентом на прийняття евакуйованих був санаторій «Медобори» біля Тернополя.
Міський голова Тернополя чітко заявив, що евакуація українців з Китаю у «Медобори» загрожує в першу чергу самих евакуйованим.
Сергій Надал стверджував, що наші громадяни на період карантину повинні отримати найкращі умови для перебування, а у разі потреби – отримати найбільш кваліфіковану медичну допомогу на сучасному обладнанні у найкращих лікарнях країни, для прикладу – у “Феофанії”.
Не в останню чергу через позицію міського голови Тернополя, українців з Китаю не посилили у «Медоборах». Однак, ця ситуація викликала своєрідний розголос у суспільстві. Окремі народні депутати навіть погрожують кримінальними справами, тим хто був проти прийняти літак з Китаю.
Ми проаналізували реакцію соціальних мереж на ситуацію з коронавірусом. Збережена орфографія подачі тексту.
Olia Bronova
Спочатку нехай управління здоров’я виділить кошти на облаштування лікарень і ліків. У нас простий грип важко вилікувати, самі менші зарплати на всю Україну. Треба це казати тому що Президент та хіба його влада цього не знає.
Що лікарня в центрі міста ви мусите це їм пояснити і бити на сполох тому що там ще не тільки 100 чол. Ще буде другий захід тоді нікого не будуть питати куди вести, люди знати не будуть, щоб не було як того разу.
pastedGraphic.png
Ольга Панас
Ми тернополяни завжди були з Україною. На майдані загинув наймолодший наш земляк. А скільки хлопців перші пішли в АТО. Ми вболіваєм за своїх українців в цілому світі. Але посилити їх в лісі, без інтернету без зв’язку, без ліків, без елементарних умов…
pastedGraphic_1.png
Євгенія Фабіян
За період з перших відомостей про спалах цього вірусу в Китаї можна було облаштувати один із санаторіїв для прийому людей на обсервацію. Як виявилось нашій владі навіть таке не під силу. Питання: Якщо приміщення не підготовлені, то навіщо завозити туди людей, та ще й іноземців, щоб виставити на посміховисько Україну на весь світ.
Приватну авіакомпанію знайшли, а приватного готельного комплексу знайти не могли, чи навіть не шукали…???!
pastedGraphic_2.png
Julia Kuts
Так. Виглядає що людей «спихнули» абикуди, а мали б забезпечити умови для карантину…. і захист від можливого поширення інфекції.
pastedGraphic_3.png
Val La
Я надіюсь, що більшість людей «ЗА», але за нормальних умов, за впевненість про свою безпеку. Ніби спеціально не поширювалась інформація щодо місця, аби розсіяти ті протести, паніку, озлобленість…
Тримайтесь, бо текст ваших звернень не пропагує небажання, а лише тверезе мислення про неготовність.
pastedGraphic_4.png
Оксана Тішин Кулик
Питання:”Де ці найсучасніші медичні обладнання?І хто зможе на них обстежитися? Хто знає скільки коштують такі обстеження, той зрозуміє. У разі виникнення небезпеки простий пересічний громадянин буде приречений….. Та і чи є необхідні ліки, якщо ця недуга важко лікується???
pastedGraphic_5.png
Natalia Fox
Саме головне, що на одному з телеканалів пан Радуцький запевнив українців, що влада готова до евакуації наших громадян з Китаю ,що готові 5000 місць у спеціальних боксах для проходження карантину та лікування хворих то виявляється, що заступник міністра охорони здоров’я брехав, підступно, низько і підло БРЕХАВ ! Таку владу падлючу треба гнати мітлою і бажано чим пошвидше !!!
pastedGraphic_6.png
Svitlana Boshko
Не українців потрібно ганьбити, а Китай який допустив до такого нещастя на цілий світ. А ми, УКРАЇНЦІ, добре пам’ятаємо як обійшлася з нами держава після Чорнобильської катастрофи.
pastedGraphic_7.png
Іванна Кравець
Є відчуття , що влада спеціально так довго розкручувала цю ситуацію. Наслідок — про платіжки за транспортування майже всі забули , люди знов роз’єднані , пересварені і західні регіони винні у всьому поганому , що сталось з Україною . І тепер найголовніше , що згадалось коли вляглись емоції. Чому цю евакуацію потрібно було зробити саме 20.02.? В роковини найбільших розстрілів на майдані?
pastedGraphic_8.png
Оксана Червятюк
Коли була епідемія 2008 пташиного грипу, теж з Китаю все було тихо. Бо інформаційний простір працював на роз’яснення і інформував людей. В цій ситуації винувата некомпетентна влада.
pastedGraphic_9.png
ВідповістиВідповісти всімПереслати

Поширити

Теми: голоскоментарікоронавірусновинисергій надал


Коментарі






Читайте також...

  • 0

    Що робити тернопільським пенсіонерам, які не отримали субсидію разом із пенсією (Відео)

    17 Кві, 2019

  • протистояьти вербуванню діти школа поліція 0

    У Тернополі вчать підлітків, як протистояти вербуванню

    21 Жов, 2025

  • 0

    Патрульні прибули на допомогу вимушеним переселенцям, чий автомобіль застряг в кюветі на Бережанській

    20 Лип, 2022




Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe

Свіжі новини

  • У Тернополі на проспекті Бандери водій автомобіля збив жінку 08.06.2026
  • У Тернополі відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Ніздропі 08.06.2026
  • “Пообіцяв допомогти синові, якого вважають зниклим безвісти”: шахрай виманив гроші у жительки Тернопільщини 08.06.2026
  • «Перетин кордону за 10 тисяч доларів»: у Тернополі затримали організатора схеми вивезення військовозобов’язаних 08.06.2026
  • У Тернополі затримали чоловіка, який збував психотропи: йому загрожує до восьми років ув’язнення 08.06.2026
  • Римма Зюбіна, зіркове журі та фіналісти: 13-й Чілдрен Кінофест оголошує ключові імена 08.06.2026
  • На Тернопільщині рятувальники визволили бика із вигрібної ями 08.06.2026
  • У Тернополі п’яний водій позашляховика збив двох жінок на тротуарі та втік з місця ДТП 08.06.2026
  • У Чорткові виник скандал через відмову надати безкоштовні квитки для родин військових на концерт DZIDZIO 08.06.2026
  • 105-та бригада з Тернополя за тиждень знищила 11 ворожих дронів та понад 20 одиниць техніки 08.06.2026
  • Свіжі дописи
  • Популярні дописи
  • Свіжі коментарі
  • Теги
  • У Тернополі на проспекті Бандери водій автомобіля збив жінку

  • У Тернополі відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Ніздропі

  • “Пообіцяв допомогти синові, якого вважають зниклим безвісти”: шахрай виманив гроші у жительки Тернопільщини

  • У Тернополі відкрили новий універсальний спортивний майданчик на масиві «Сонячний» (фото)

  • невідомі захисники

    Тернопільщина провела в останню путь сімох невідомих захисників України

  • Скіф

    Історія артилериста з тернопільської бригади, який продовжує воювати за Україну

  • Людмила says:
    Вимагання хабара є не тільки в Тернополі,але і в автошколах районних.
  • Олексій says:
    Віднині будем звати його "Вітряк"
  • Людмила says:
    Це добре,що звільнив.Тепер треба нормальних призначити.
  • ГУ НП поліція ДСНС ДТП СБУ аварія авто алкоголь війна військові голос голос новини гроші дитина допомога діти загинув зсу київ коронавірус крадіжка кримінал новини новини голос новини тернополя новини тернопільщини патрульні погода пожежа політика поліція прокуратура ремонт розшук росія рятувальники сергій надал смерть спорт суд тернопілля тернопіль тернопільські новини тернопільщина україна чортків

...

Архіви

Ми в соціальних мережах

ГОЛОС - Тернопільська агенція новин

Актуально!

  • Римма Зюбіна зіркове журі кінофест

    Римма Зюбіна, зіркове журі та фіналісти: 13-й Чілдрен Кінофест оголошує ключові імена

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Курси валют

Информер курса валют

Новини Тернополя

Новини Тернополя

Новини Тернопільщини

Економіка

  • статус АЕО

    Підприємство з Тернопільщини заощаджує до 180 тисяч гривень на рік завдяки статусу АЕО

Суспільство

  • У Тернополі п’яний водій позашляховика збив двох жінок на тротуарі та втік з місця ДТП

Кримінал

  • У Тернополі на проспекті Бандери водій автомобіля збив жінку

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
« Тра    

Реклама

Нещодавно опубліковане

  • У Тернополі на проспекті Бандери водій автомобіля збив жінку
  • У Тернополі відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Ніздропі
  • “Пообіцяв допомогти синові, якого вважають зниклим безвісти”: шахрай виманив гроші у жительки Тернопільщини
  • «Перетин кордону за 10 тисяч доларів»: у Тернополі затримали організатора схеми вивезення військовозобов’язаних
  • У Тернополі затримали чоловіка, який збував психотропи: йому загрожує до восьми років ув’язнення

Пошук



ГО Медіа-центр Тернопіль
  • Про нас
  • Зворотній зв’язок
  • Співпраця
  • Реклама
  • Повідомити новину
  • Редакційна політика

© 2026 Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті ГОЛОС / golos.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на ГОЛОС / golos.te.ua має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Інформаційні матеріали сайту golos.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу